Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 37,03 m², 2 pokoje, 1 piętro, oferta nr 124522/78/OMS

561 005 zł

15 150 zł /m²

Rata 2 625 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty HOMEPLUS Nieruchomości

Warszawa, Białołęka, Leona Berensona

2 pokoje, mieszkanie 37,03 m², piętro 1, oferta nr , 124522/78/OMS, Warszawa, Białołęka, Białołęka, Leona Berensona
124522/78/OMS - zdjęcie nr 0
124522/78/OMS - zdjęcie nr 1
124522/78/OMS - zdjęcie nr 2
124522/78/OMS - zdjęcie nr 3
124522/78/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 37.03 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

37,03 m²

Piętro:

1 piętro

Wys. mieszkania:

2,68 m

Rok Budowy:

2026

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę