Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 89,00 m², 2 pokoje, oferta nr R5257570

2 055 721 zł

23 098 zł/m²

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Mieszkania w Hiszpanii

Hiszpania, La Cala Golf

2 pokoje, mieszkanie 89,00 m², oferta nr , R5257570, La Cala Golf
R5257570 - zdjęcie nr 0
R5257570 - zdjęcie nr 1
R5257570 - zdjęcie nr 2
R5257570 - zdjęcie nr 3
R5257570 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 89 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

89,00 m²

Strony świata:

południowy wschód (SE)

Rok Budowy:

2018

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę