Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 68,18 m², 2 pokoje, 1 piętro, oferta nr BESP-MS-15255

329 000 zł

4 825 zł /m²

Rata 1 539 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty BESTATE Nieruchomości

Ksawerów

2 pokoje, mieszkanie 68,18 m², piętro 1, oferta nr , BESP-MS-15255, Ksawerów
BESP-MS-15255 - zdjęcie nr 0
BESP-MS-15255 - zdjęcie nr 1
BESP-MS-15255 - zdjęcie nr 2
BESP-MS-15255 - zdjęcie nr 3
BESP-MS-15255 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 68.18 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

68,18 m²

Piętro:

1 piętro

Wys. mieszkania:

2,70 m

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

1960

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę