Logo

Nowe mieszkanie, 39,34 m², 2 pokoje, parter, oferta nr 20.2

375 700 zł

9 550 zł /m²

okazyjna cena
Rata 1 758 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Myslovia

Mysłowice, ul. Ks. Norberta Bończyka 20

2 pokoje, mieszkanie 39,34 m², parter, oferta nr 20.2, Myslovia, Mysłowice, ul. Ks. Norberta Bończyka 20
Myslovia - zdjęcie nr 0
Myslovia - zdjęcie nr 1
Myslovia - zdjęcie nr 2
Myslovia - zdjęcie nr 3
Myslovia - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 39.34 m², 20.2
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

39,34 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Strony świata:

południe (S), wschód (E)

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Termin oddania:

sierpień 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę