Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 44,40 m², 2 pokoje, parter, oferta nr 11943

280 000 zł

6 306 zł /m²

Rata 1 310 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Forma Estates

Jaworzno, ks. Jana Sulińskiego

2 pokoje, mieszkanie 44,40 m², parter, oferta nr , 11943, Jaworzno, ks. Jana Sulińskiego
11943 - zdjęcie nr 0
11943 - zdjęcie nr 1
11943 - zdjęcie nr 2
11943 - zdjęcie nr 3
11943 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 44.4 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

44,40 m²

Piętro:

parter

Typ kuchni:

kuchnia oddzielna

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę