Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 35,82 m², 2 pokoje, 1 piętro, oferta nr AZM/DM/207/2025/09-25

56 000 zł

1 563 zł /m²

Rata 262 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Plures

Bytom, Bobrek, Krzysztofa Kamila Baczyńskiego

2 pokoje, mieszkanie 35,82 m², piętro 1, oferta nr , AZM/DM/207/2025/09-25, Bytom, Bobrek, Krzysztofa Kamila Baczyńskiego
AZM/DM/207/2025/09-25 - zdjęcie nr 0
AZM/DM/207/2025/09-25 - zdjęcie nr 3
Lokalizacja mieszkania 35.82 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

35,82 m²

Piętro:

1 piętro

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę