Logo

Nowe mieszkanie, 48,18 m², 2 pokoje, 7 piętro, oferta nr A.M.55

626 197 zł

12 997 zł /m²

cena rynkowa
Rata 2 930 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja VIDOK Apartamenty

Katowice, Śródmieście, ul. Kozielska

2 pokoje, mieszkanie 48,18 m², piętro 7, oferta nr A.M.55, VIDOK Apartamenty, Katowice, Śródmieście, ul. Kozielska
1 / 2
VIDOK Apartamenty - zdjęcie nr 0
VIDOK Apartamenty - zdjęcie nr 1
VIDOK Apartamenty - zdjęcie nr 2
VIDOK Apartamenty - zdjęcie nr 3
VIDOK Apartamenty - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 48.18 m², A.M.55
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

48,18 m²

Piętro:

7 piętro

Liczba poziomów:

1

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

loggia (54,58 m²)

Termin oddania:

III kwartał 2027

Zadzwoń
Zapytaj o ofertę