Logo

Nowe mieszkanie, 71,17 m², 3 pokoje, 2 piętro, oferta nr A.M.16

793 960 zł

11 156 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 715 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja VIDOK Apartamenty

Katowice, Śródmieście, ul. Kozielska

3 pokoje, mieszkanie 71,17 m², piętro 2, oferta nr A.M.16, VIDOK Apartamenty, Katowice, Śródmieście, ul. Kozielska
1 / 2
VIDOK Apartamenty - zdjęcie nr 0
VIDOK Apartamenty - zdjęcie nr 1
VIDOK Apartamenty - zdjęcie nr 2
VIDOK Apartamenty - zdjęcie nr 3
VIDOK Apartamenty - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 71.17 m², A.M.16
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

71,17 m²

Piętro:

2 piętro

Liczba poziomów:

1

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

loggia (22,44 m²)

Termin oddania:

III kwartał 2027

Zadzwoń
Zapytaj o ofertę