Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 61,50 m², 2 pokoje, 2 piętro, oferta nr 42924

489 000 zł

7 951 zł /m²

Rata 2 288 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty SDP Nieruchomości Wrocław

Łódź, Śródmieście, Kopcińskiego Stefana

2 pokoje, mieszkanie 61,50 m², piętro 2, oferta nr , 42924, Łódź, Śródmieście, Śródmieście, Kopcińskiego Stefana
42924 - zdjęcie nr 0
42924 - zdjęcie nr 1
42924 - zdjęcie nr 2
42924 - zdjęcie nr 3
42924 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 61.5 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

61,50 m²

Piętro:

2 piętro

Typ kuchni:

kuchnia oddzielna

Rok Budowy:

1929

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę