Logo

Nowe mieszkanie, 41,60 m², 2 pokoje, parter, oferta nr 2_II/5

453 440 zł

10 900 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 122 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Lublin, Czechów Północny, ul. Koncertowa

2 pokoje, mieszkanie 41,60 m², parter, oferta nr 2_II/5, KONCERTOWA - Na skraju miasta, Lublin, Czechów Północny, Czechów Północny,  ul. Koncertowa
SALON Z ANEKSEM22,40 m²SYPIALNIA9,40 m²ŁAZIENKA5,60 m²KORYTARZ4,20 m²BALKON11,00 m²
Wymiary mieszkania 41.6 m², 2_II/5
KONCERTOWA - Na skraju miasta - zdjęcie nr 2
Lokalizacja mieszkania 41.6 m², 2_II/5
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

41,60 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,58 m

Strony świata:

północny wschód (NE), południowy wschód (SE)

Układ okien:

narożny zewnętrzny

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (11,00 m²)

Termin oddania:

etap II - II kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę