Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 46,73 m², 2 pokoje, 3 piętro, oferta nr SMTILY531

309 000 zł

6 612 zł /m²

Rata 1 446 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Metrohouse

Stargard, Kazimierza Wielkiego

2 pokoje, mieszkanie 46,73 m², piętro 3, oferta nr , SMTILY531, Stargard, Kazimierza Wielkiego
SMTILY531 - zdjęcie nr 0
SMTILY531 - zdjęcie nr 1
SMTILY531 - zdjęcie nr 2
SMTILY531 - zdjęcie nr 3
SMTILY531 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 46.73 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

46,73 m²

Piętro:

3 piętro

Wys. mieszkania:

2,60 m

Rok Budowy:

1993

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę