Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 33,13 m², 2 pokoje, 2 piętro, oferta nr SMPAFU478

380 000 zł

11 470 zł /m²

Rata 1 778 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Metrohouse

Kąty Wrocławskie

2 pokoje, mieszkanie 33,13 m², piętro 2, oferta nr , SMPAFU478, Kąty Wrocławskie
SMPAFU478 - zdjęcie nr 0
SMPAFU478 - zdjęcie nr 1
SMPAFU478 - zdjęcie nr 2
SMPAFU478 - zdjęcie nr 3
SMPAFU478 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 33.13 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

33,13 m²

Piętro:

2 piętro

Wys. mieszkania:

3,00 m

Rok Budowy:

1910

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę