Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 43,74 m², 2 pokoje, parter, oferta nr PAN608235

279 000 zł

6 379 zł /m²

Rata 1 305 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Tuchola, Kasztelańska

2 pokoje, mieszkanie 43,74 m², parter, oferta nr , PAN608235, Tuchola, Kasztelańska
PAN608235 - zdjęcie nr 0
PAN608235 - zdjęcie nr 1
PAN608235 - zdjęcie nr 2
PAN608235 - zdjęcie nr 3
PAN608235 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 43.74 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

43,74 m²

Piętro:

parter

Rok Budowy:

1960

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę