Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 43,00 m², 2 pokoje, parter, oferta nr 41582

637 000 zł

14 814 zł /m²

Rata 2 980 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie na sprzedaż 43 m², Jeleniogórska, Poznań Grunwald (Grunwald)

Poznań, Grunwald, Jeleniogórska

2 pokoje, mieszkanie 43,00 m², parter, oferta nr , 41582, Poznań, Grunwald, Grunwald, Jeleniogórska
41582 - zdjęcie nr 0
41582 - zdjęcie nr 1
41582 - zdjęcie nr 2
41582 - zdjęcie nr 3
41582 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 43 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

43,00 m²

Piętro:

parter

Rok Budowy:

2025

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę