Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 43,50 m², 2 pokoje, 3 piętro, oferta nr GRS-MS-3037

519 000 zł

11 931 zł /m²

Rata 2 428 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty GRYF Nieruchomości Słupskie

Ustka, Jana z Kolna

2 pokoje, mieszkanie 43,50 m², piętro 3, oferta nr , GRS-MS-3037, Ustka, Jana z Kolna
GRS-MS-3037 - zdjęcie nr 0
GRS-MS-3037 - zdjęcie nr 1
GRS-MS-3037 - zdjęcie nr 2
GRS-MS-3037 - zdjęcie nr 3
GRS-MS-3037 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 43.5 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

43,50 m²

Piętro:

3 piętro

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę