Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 31,90 m², 2 pokoje, 1 piętro, oferta nr 44768

480 000 zł

15 047 zł /m²

Rata 2 246 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty SDP Nieruchomości Wrocław

Wrocław, Stare Miasto, Jana Pawła II

2 pokoje, mieszkanie 31,90 m², piętro 1, oferta nr , 44768, Wrocław, Stare Miasto, Jana Pawła II
44768 - zdjęcie nr 0
44768 - zdjęcie nr 1
44768 - zdjęcie nr 2
44768 - zdjęcie nr 3
44768 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 31.9 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

31,90 m²

Piętro:

1 piętro

Typ kuchni:

kuchnia oddzielna

Rok Budowy:

1980

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę