Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 34,50 m², 2 pokoje, 1 piętro, oferta nr 56704/4508/OMS

660 000 zł

19 130 zł /m²

Rata 3 088 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Lech Nieruchomości

Warszawa, Bielany, Jana Kasprowicza

Brak zdjęcia

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

34,50 m²

Piętro:

1 piętro

Typ kuchni:

kuchnia oddzielna

Rok Budowy:

1956

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę