Logo

Nowe mieszkanie, 42,04 m², 2 pokoje, 3 piętro, oferta nr 56

500 276 zł

11 900 zł /m²

Rata 2 341 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Skierniewice, ul. Jana III Sobieskiego 5A

2 pokoje, mieszkanie 42,04 m², piętro 3, oferta nr 56, Apartamenty Sobieskiego, Skierniewice,  ul. Jana III Sobieskiego 5A
SALON Z ANEKSEM24,05 m²SYPIALNIA10,38 m²ŁAZIENKA4,19 m²KORYTARZ3,42 m²BALKON3,45 m²
Wymiary mieszkania 42.04 m², 56
Alternatywne aranżacje mieszkania 42.04 m², 56
Apartamenty Sobieskiego - zdjęcie nr 0
Apartamenty Sobieskiego - zdjęcie nr 1
Apartamenty Sobieskiego - zdjęcie nr 2
3
Lokalizacja mieszkania 42.04 m², 56
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

42,04 m²

Piętro:

3 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,68 m

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (3,45 m²)

Termin oddania:

grudzień 2026

Zadzwoń
Zapytaj o ofertę