Logo

Nowe mieszkanie, 84,30 m², 4 pokoje, 2 piętro, oferta nr 45

767 130 zł

9 100 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 589 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Skierniewice, ul. Jana III Sobieskiego 5A

4 pokoje, mieszkanie 84,30 m², piętro 2, oferta nr 45, Apartamenty Sobieskiego, Skierniewice,  ul. Jana III Sobieskiego 5A
SALON Z ANEKSEM27,92 m²SYPIALNIA13,22 m²SYPIALNIA9,10 m²SYPIALNIA8,32 m²ŁAZIENKA3,74 m²ŁAZIENKA3,28 m²WC1,75 m²KORYTARZ16,97 m²BALKON8,14 m²
Wymiary mieszkania 84.3 m², 45
Alternatywne aranżacje mieszkania 84.3 m², 45
Apartamenty Sobieskiego - zdjęcie nr 0
Apartamenty Sobieskiego - zdjęcie nr 1
Apartamenty Sobieskiego - zdjęcie nr 2
3
Lokalizacja mieszkania 84.3 m², 45
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

84,30 m²

Piętro:

2 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,68 m

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (8,14 m²)

Termin oddania:

grudzień 2026

Zadzwoń
Zapytaj o ofertę