Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 39,30 m², 2 pokoje, 2 piętro, oferta nr 44267

439 000 zł

11 170 zł /m²

Rata 2 054 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty SDP Nieruchomości Wrocław

Wrocław, Psie Pole-Zawidawie, Psie Pole, Inflancka

2 pokoje, mieszkanie 39,30 m², piętro 2, oferta nr , 44267, Wrocław, Psie Pole-Zawidawie, Psie Pole, Inflancka
44267 - zdjęcie nr 0
44267 - zdjęcie nr 1
44267 - zdjęcie nr 2
44267 - zdjęcie nr 3
44267 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 39.3 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

39,30 m²

Piętro:

2 piętro

Typ kuchni:

kuchnia oddzielna

Rok Budowy:

1980

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę