Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 51,00 m², 2 pokoje, 6 piętro, oferta nr 57102/4508/OMS

600 000 zł

11 765 zł /m²

Rata 2 807 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Lech Nieruchomości

Warszawa, Praga Południe, Igańska

2 pokoje, mieszkanie 51,00 m², piętro 6, oferta nr , 57102/4508/OMS, Warszawa, Praga Południe, Praga Południe, Igańska
57102/4508/OMS - zdjęcie nr 0
57102/4508/OMS - zdjęcie nr 3
Lokalizacja mieszkania 51 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

51,00 m²

Piętro:

6 piętro

Typ kuchni:

kuchnia oddzielna

Rok Budowy:

1980

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę