Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 50,70 m², 2 pokoje, 9 piętro, oferta nr 26179/2089/OMS

629 000 zł

12 406 zł /m²

Rata 2 943 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty homfi

Warszawa, Praga Południe, Igańska

2 pokoje, mieszkanie 50,70 m², piętro 9, oferta nr , 26179/2089/OMS, Warszawa, Praga Południe, Praga Południe, Igańska
26179/2089/OMS - zdjęcie nr 0
26179/2089/OMS - zdjęcie nr 3
Lokalizacja mieszkania 50.7 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

50,70 m²

Piętro:

9 piętro

Typ kuchni:

kuchnia oddzielna

Rok Budowy:

1983

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę