Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 45,07 m², 2 pokoje, 1 piętro, oferta nr FE317496

563 375 zł

12 500 zł /m²

Rata 2 636 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Falcon Estate

Poznań, Winogrady, Hawelańska

2 pokoje, mieszkanie 45,07 m², piętro 1, oferta nr , FE317496, Poznań, Winogrady, Winogrady, Hawelańska
FE317496 - zdjęcie nr 0
FE317496 - zdjęcie nr 3
Lokalizacja mieszkania 45.07 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

45,07 m²

Piętro:

1 piętro

Rok Budowy:

2026

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę