Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 38,65 m², 2 pokoje, 10 piętro, oferta nr 121125/78/OMS

1 705 000 zł

44 114 zł /m²

Rata 7 977 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty HOMEPLUS Nieruchomości

Międzyzdroje, Gryfa Pomorskiego

2 pokoje, mieszkanie 38,65 m², piętro 10, oferta nr , 121125/78/OMS, Międzyzdroje, Gryfa Pomorskiego
121125/78/OMS - zdjęcie nr 0
121125/78/OMS - zdjęcie nr 1
121125/78/OMS - zdjęcie nr 2
121125/78/OMS - zdjęcie nr 3
121125/78/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 38.65 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

38,65 m²

Piętro:

10 piętro

Wys. mieszkania:

2,70 m

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2023

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę