Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 38,80 m², 2 pokoje, 8 piętro, oferta nr 85808/6624/OMS

849 000 zł

21 881 zł /m²

Rata 3 972 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Piórek House

Warszawa, Śródmieście, Graniczna

2 pokoje, mieszkanie 38,80 m², piętro 8, oferta nr , 85808/6624/OMS, Warszawa, Śródmieście, Śródmieście, Graniczna
85808/6624/OMS - zdjęcie nr 0
85808/6624/OMS - zdjęcie nr 1
85808/6624/OMS - zdjęcie nr 2
85808/6624/OMS - zdjęcie nr 3
85808/6624/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 38.8 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

38,80 m²

Piętro:

8 piętro

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

1972

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę