Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 47,20 m², 2 pokoje, 2 piętro, oferta nr 267-MS-Dzj9ONuoY8

149 900 zł

3 176 zł /m²

Rata 701 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty SUNRISE Nieruchomości

Gościno

2 pokoje, mieszkanie 47,20 m², piętro 2, oferta nr , 267-MS-Dzj9ONuoY8, Gościno
267-MS-Dzj9ONuoY8 - zdjęcie nr 0
267-MS-Dzj9ONuoY8 - zdjęcie nr 1
267-MS-Dzj9ONuoY8 - zdjęcie nr 2
267-MS-Dzj9ONuoY8 - zdjęcie nr 3
267-MS-Dzj9ONuoY8 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 47.2 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

47,20 m²

Piętro:

2 piętro

Rok Budowy:

1964

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę