Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 54,24 m², 2 pokoje, 1 piętro, oferta nr GH196268

100 000 zł

1 844 zł /m²

Rata 468 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Greathouse

Górki

2 pokoje, mieszkanie 54,24 m², piętro 1, oferta nr , GH196268, Górki
GH196268 - zdjęcie nr 0
GH196268 - zdjęcie nr 1
GH196268 - zdjęcie nr 2
GH196268 - zdjęcie nr 3
GH196268 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 54.24 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

54,24 m²

Piętro:

1 piętro

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę