Logo

Nowe mieszkanie, 33,94 m², 2 pokoje, 2 piętro, oferta nr 118899

526 070 zł

15 500 zł /m²

Rata 2 461 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Naterki, ul. Golfowa

2 pokoje, mieszkanie 33,94 m², piętro 2, oferta nr 118899, Mazury Golf Apartments, Naterki, ul. Golfowa
1 / 2
Mazury Golf Apartments - zdjęcie nr 0
Mazury Golf Apartments - zdjęcie nr 1
Mazury Golf Apartments - zdjęcie nr 2
Mazury Golf Apartments - zdjęcie nr 3
Mazury Golf Apartments - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 33.94 m², 118899
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

33,94 m²

Piętro:

2 piętro

Garaż:

parking podziemny

Termin oddania:

grudzień 2026

Wirtualny spacer:

zobacz »

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę