Logo

Nowe mieszkanie, 36,01 m², 2 pokoje, 2 piętro, oferta nr 551568

576 160 zł

16 000 zł /m²

Rata 2 696 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Naterki, ul. Golfowa

2 pokoje, mieszkanie 36,01 m², piętro 2, oferta nr 551568, Mazury Golf Apartments, Naterki, ul. Golfowa
Mazury Golf Apartments - zdjęcie nr 0
Mazury Golf Apartments - zdjęcie nr 1
Mazury Golf Apartments - zdjęcie nr 2
Mazury Golf Apartments - zdjęcie nr 3
Mazury Golf Apartments - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 36.01 m², 551568
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

36,01 m²

Piętro:

2 piętro

Garaż:

parking podziemny

Termin oddania:

grudzień 2026

Wirtualny spacer:

zobacz »

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę