Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 71,40 m², 2 pokoje, parter, oferta nr GRS-MS-2552

69 000 zł

966 zł /m²

Rata 323 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty GRYF Nieruchomości Słupskie

Główczyce

2 pokoje, mieszkanie 71,40 m², parter, oferta nr , GRS-MS-2552, Główczyce
GRS-MS-2552 - zdjęcie nr 0
GRS-MS-2552 - zdjęcie nr 1
GRS-MS-2552 - zdjęcie nr 2
GRS-MS-2552 - zdjęcie nr 3
GRS-MS-2552 - zdjęcie nr 4
GRS-MS-2552 - zdjęcie nr 5
7
Galeria

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

71,40 m²

Piętro:

parter

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę