Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 53,95 m², 2 pokoje, 6 piętro, oferta nr 53394/4508/OMS

1 198 000 zł

22 206 zł /m²

Rata 5 605 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Lech Nieruchomości

Warszawa, Śródmieście, gen. Władysława Andersa

2 pokoje, mieszkanie 53,95 m², piętro 6, oferta nr , 53394/4508/OMS, Warszawa, Śródmieście, Śródmieście, gen. Władysława Andersa
53394/4508/OMS - zdjęcie nr 0
53394/4508/OMS - zdjęcie nr 2
53394/4508/OMS - zdjęcie nr 3
Galeria

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

53,95 m²

Piętro:

6 piętro

Rok Budowy:

1958

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę