+22
Nowe mieszkanie, 37,76 m², 2 pokoje, 2 piętro, oferta nr B3_M29/II
377 222 zł
9 990 zł /m²
Rata 1 765 zł/mies. - sprawdź >
Monitoring cen
Inwestycja Felin Park II etap 2
Lublin, Felin, ul. gen. Stanisława Skalskiego 8-10

Mapa
Liczba pokoi:
2 pokoje
Powierzchnia:
37,76 m²
Piętro:
2 piętro
Liczba poziomów:
1
Garaż:
parking naziemny, parking podziemny
Termin oddania:
I kwartał 2027
Zapytaj o ofertę