Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 37,96 m², 2 pokoje, 12 piętro, oferta nr PR071673/LK/57865

542 798 zł

14 299 zł /m²

Rata 2 540 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Metrohouse

Gdynia

2 pokoje, mieszkanie 37,96 m², piętro 12, oferta nr , PR071673/LK/57865, Gdynia
PR071673/LK/57865 - zdjęcie nr 0
PR071673/LK/57865 - zdjęcie nr 1
Lokalizacja mieszkania 37.96 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

37,96 m²

Piętro:

12 piętro

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę