Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 60,23 m², 2 pokoje, 2 piętro, oferta nr 43686

390 000 zł

6 475 zł /m²

Rata 1 825 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty SDP Nieruchomości Wrocław

Łódź, Polesie, Gdańska

2 pokoje, mieszkanie 60,23 m², piętro 2, oferta nr , 43686, Łódź, Polesie, Polesie, Gdańska
43686 - zdjęcie nr 0
43686 - zdjęcie nr 1
43686 - zdjęcie nr 2
43686 - zdjęcie nr 3
43686 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 60.23 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

60,23 m²

Piętro:

2 piętro

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

1908

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę