Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 56,30 m², 2 pokoje, 1 piętro, oferta nr AG799535

519 000 zł

9 218 zł /m²

Rata 2 428 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty AGhouse Nieruchomości S.C.

Pruszcz Gdański, Fryderyka Chopina

2 pokoje, mieszkanie 56,30 m², piętro 1, oferta nr , AG799535, Pruszcz Gdański, Fryderyka Chopina
AG799535 - zdjęcie nr 0
AG799535 - zdjęcie nr 1
AG799535 - zdjęcie nr 2
AG799535 - zdjęcie nr 3
AG799535 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 56.3 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

56,30 m²

Piętro:

1 piętro

Rok Budowy:

1950

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę