Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 45,40 m², 2 pokoje, parter, oferta nr SMZUNA524

400 000 zł

8 811 zł /m²

Rata 1 872 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Metrohouse

Siedlce, Floriańska

2 pokoje, mieszkanie 45,40 m², parter, oferta nr , SMZUNA524, Siedlce, Floriańska
SMZUNA524 - zdjęcie nr 0
SMZUNA524 - zdjęcie nr 1
SMZUNA524 - zdjęcie nr 2
SMZUNA524 - zdjęcie nr 3
SMZUNA524 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 45.4 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

45,40 m²

Piętro:

parter

Wys. mieszkania:

2,70 m

Rok Budowy:

1930

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę