Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 45,90 m², 2 pokoje, 1 piętro, oferta nr 26111/2089/OMS

267 000 zł

5 817 zł /m²

Rata 1 249 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty homfi

Sosnowiec, Emila Zegadłowicza

2 pokoje, mieszkanie 45,90 m², piętro 1, oferta nr , 26111/2089/OMS, Sosnowiec, Emila Zegadłowicza
26111/2089/OMS - zdjęcie nr 0
26111/2089/OMS - zdjęcie nr 1
26111/2089/OMS - zdjęcie nr 2
26111/2089/OMS - zdjęcie nr 3
26111/2089/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 45.9 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

45,90 m²

Piętro:

1 piętro

Wys. mieszkania:

2,50 m

Typ kuchni:

kuchnia oddzielna

Rok Budowy:

1960

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę