Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 36,00 m², 2 pokoje, 3 piętro, oferta nr 64598/3098/OMS

540 000 zł

15 000 zł /m²

Rata 2 527 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty 4 ŚCIANY sp. z o.o.

Warszawa, Włochy, al. Dwudziestolatków

2 pokoje, mieszkanie 36,00 m², piętro 3, oferta nr , 64598/3098/OMS, Warszawa, Włochy, Włochy, al. Dwudziestolatków
64598/3098/OMS - zdjęcie nr 0
64598/3098/OMS - zdjęcie nr 3
64598/3098/OMS - zdjęcie nr 4
Galeria

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

36,00 m²

Piętro:

3 piętro

Rok Budowy:

1970

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę