Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 46,19 m², 2 pokoje, parter, oferta nr AG432419

455 000 zł

9 851 zł /m²

Rata 2 129 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty AGhouse Nieruchomości S.C.

Rumia, Dolna

2 pokoje, mieszkanie 46,19 m², parter, oferta nr , AG432419, Rumia, Dolna
AG432419 - zdjęcie nr 0
Lokalizacja mieszkania 46.19 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

46,19 m²

Piętro:

parter

Rok Budowy:

2025

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę