Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 43,10 m², 2 pokoje, 4 piętro, oferta nr SMZICU212

275 000 zł

6 381 zł /m²

Rata 1 287 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Metrohouse

Zgierz, Długa

2 pokoje, mieszkanie 43,10 m², piętro 4, oferta nr , SMZICU212, Zgierz, Długa
SMZICU212 - zdjęcie nr 0
SMZICU212 - zdjęcie nr 1
SMZICU212 - zdjęcie nr 2
SMZICU212 - zdjęcie nr 3
SMZICU212 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 43.1 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

43,10 m²

Piętro:

4 piętro

Wys. mieszkania:

2,50 m

Typ kuchni:

kuchnia oddzielna

Rok Budowy:

1970

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę