Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 46,00 m², 2 pokoje, parter, oferta nr SMHOFA866

279 000 zł

6 065 zł /m²

Rata 1 305 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Metrohouse

Tarnobrzeg, Dekutowskiego

2 pokoje, mieszkanie 46,00 m², parter, oferta nr , SMHOFA866, Tarnobrzeg, Dekutowskiego
SMHOFA866 - zdjęcie nr 0
SMHOFA866 - zdjęcie nr 1
SMHOFA866 - zdjęcie nr 2
SMHOFA866 - zdjęcie nr 3
SMHOFA866 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 46 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

46,00 m²

Piętro:

parter

Wys. mieszkania:

2,48 m

Rok Budowy:

1973

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę