Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 37,00 m², 2 pokoje, 12 piętro, oferta nr 26000/2089/OMS

264 999 zł

7 162 zł /m²

Rata 1 240 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty homfi

Tychy, Dębowa

2 pokoje, mieszkanie 37,00 m², piętro 12, oferta nr , 26000/2089/OMS, Tychy, Dębowa
26000/2089/OMS - zdjęcie nr 0
26000/2089/OMS - zdjęcie nr 1
26000/2089/OMS - zdjęcie nr 2
26000/2089/OMS - zdjęcie nr 3
26000/2089/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 37 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

37,00 m²

Piętro:

12 piętro

Wys. mieszkania:

2,45 m

Typ kuchni:

kuchnia oddzielna

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę