Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 36,40 m², 2 pokoje, 7 piętro, oferta nr 44408

390 000 zł

10 714 zł /m²

Rata 1 825 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty SDP Nieruchomości Wrocław

Wrocław, Biskupin-Sępolno-Dąbie-Bartoszowice, Śródmieście, Daszyńskiego Ignacego

2 pokoje, mieszkanie 36,40 m², piętro 7, oferta nr , 44408, Wrocław, Biskupin-Sępolno-Dąbie-Bartoszowice, Śródmieście, Daszyńskiego Ignacego
44408 - zdjęcie nr 0
44408 - zdjęcie nr 1
44408 - zdjęcie nr 2
44408 - zdjęcie nr 3
44408 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 36.4 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

36,40 m²

Piętro:

7 piętro

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

1990

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę