Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 36,24 m², 2 pokoje, 10 piętro, oferta nr 44582

299 000 zł

8 251 zł /m²

Rata 1 399 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty SDP Nieruchomości Wrocław

Łódź, Górna, Dąbrowskiego Jarosława

2 pokoje, mieszkanie 36,24 m², piętro 10, oferta nr , 44582, Łódź, Górna, Górna, Dąbrowskiego Jarosława
44582 - zdjęcie nr 0
44582 - zdjęcie nr 1
44582 - zdjęcie nr 2
44582 - zdjęcie nr 3
44582 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 36.24 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

36,24 m²

Piętro:

10 piętro

Typ kuchni:

kuchnia oddzielna

Rok Budowy:

1975

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę