+2
Nowe mieszkanie, 43,44 m², 2 pokoje, 2 piętro, oferta nr C1/2/11
564 720 zł
13 000 zł /m²
okazyjna cena
Rata 2 642 zł/mies. - sprawdź >
Monitoring cen
Inwestycja STO10 Chylońska
Gdynia, Chylonia, ul. Chylońska 108

5

Mapa
Liczba pokoi:
2 pokoje
Powierzchnia:
43,44 m²
Piętro:
2 piętro
Garaż:
hala garażowa, parking naziemny
Powierzchnie dodatkowe:
komórka lokatorska
Powierzchnie zewnętrzne:
balkon (5,76 m²)
Termin oddania:
czerwiec 2026
Zapytaj o ofertę