Nowe mieszkanie, 41,74 m², 2 pokoje, 1 piętro, oferta nr C1/1/03
542 620 zł
13 000 zł /m²
okazyjna cena
Rata 2 539 zł/mies. - sprawdź >
Monitoring cen
Inwestycja STO10 Chylońska
Gdynia, Chylonia, ul. Chylońska 108

5

Mapa
Liczba pokoi:
2 pokoje
Powierzchnia:
41,74 m²
Piętro:
1 piętro
Garaż:
hala garażowa, parking naziemny
Powierzchnie dodatkowe:
komórka lokatorska
Powierzchnie zewnętrzne:
balkon (5,68 m²)
Termin oddania:
czerwiec 2026
Zapytaj o ofertę