Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 67,12 m², 2 pokoje, 1 piętro, oferta nr BS1-MS-313684-13

1 239 000 zł

18 459 zł /m²

Rata 5 797 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Bracia Sadurscy Nieruchomości

Kraków, Krowodrza, Łobzów, Chopina

2 pokoje, mieszkanie 67,12 m², piętro 1, oferta nr , BS1-MS-313684-13, Kraków, Krowodrza, Łobzów, Chopina
BS1-MS-313684-13 - zdjęcie nr 0
BS1-MS-313684-13 - zdjęcie nr 1
BS1-MS-313684-13 - zdjęcie nr 2
BS1-MS-313684-13 - zdjęcie nr 3
BS1-MS-313684-13 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 67.12 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

67,12 m²

Piętro:

1 piętro

Wys. mieszkania:

3,10 m

Typ kuchni:

kuchnia oddzielna

Rok Budowy:

1937

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę