Logo

Nowe mieszkanie, 38,65 m², 2 pokoje, parter, oferta nr C.0.3

525 640 zł

13 600 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 459 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Gdynia, Pustki Cisowskie-Demptowo, Pustki Cisowskie, ul. Chabrowa

2 pokoje, mieszkanie 38,65 m², parter, oferta nr C.0.3, Apartamenty Cis Park, Gdynia, Pustki Cisowskie-Demptowo, Pustki Cisowskie, ul. Chabrowa
Apartamenty Cis Park - zdjęcie nr 0
Apartamenty Cis Park - zdjęcie nr 1
Apartamenty Cis Park - zdjęcie nr 2
Apartamenty Cis Park - zdjęcie nr 3
Apartamenty Cis Park - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 38.65 m², C.0.3
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

38,65 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Strony świata:

południe (S)

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

ogródek (24,90 m²)

Termin oddania:

gotowe do odbioru

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę