+3
Nowe mieszkanie, 55,83 m², 3 pokoje, 3 piętro, oferta nr B.3.1
715 789 zł
12 821 zł /m²
cena rynkowa
Rata 3 349 zł/mies. - sprawdź >
Monitoring cen
Inwestycja Apartamenty Cis Park
Gdynia, Pustki Cisowskie-Demptowo, Pustki Cisowskie, ul. Chabrowa

5

Mapa
Liczba pokoi:
3 pokoje
Powierzchnia:
55,83 m²
Piętro:
3 piętro
Liczba poziomów:
1
Strony świata:
północ (N), wschód (E)
Garaż:
parking podziemny
Powierzchnie zewnętrzne:
balkon (10,41 m²)
Termin oddania:
gotowe do odbioru
Zapytaj o ofertę