Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 50,60 m², 2 pokoje, 8 piętro, oferta nr 11909

748 880 zł

14 800 zł /m²

Rata 3 504 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Forma Estates

Warszawa, Białołęka, Ceramiczna

2 pokoje, mieszkanie 50,60 m², piętro 8, oferta nr , 11909, Warszawa, Białołęka, Białołęka, Ceramiczna
11909 - zdjęcie nr 0
11909 - zdjęcie nr 1
11909 - zdjęcie nr 2
11909 - zdjęcie nr 3
11909 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 50.6 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

50,60 m²

Piętro:

8 piętro

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2003

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Mieszkanie na sprzedaż, 2 pokoje, Warszawa, Białołęka, Ceramiczna, nr 11909 | Tabelaofert.pl